Przeprowadzki Firmowe
Przeprowadzki firm

Zmiana siedziby to rewolucja w działalności firmy i ważne jest, aby Państwa firma w jak najmniejszym stopniu odczuła przeprowadzkę. Nowa siedziba w centrum Opola z pewnością przyciągnie więcej klientów, niż na obrzeżach miasta. Nie można sobie jednak pozwolić, by firma przez kilka dni nie przyjmowała klientów z powodu przeprowadzki! Dzięki nam przeniesiecie się Państwo szybko, sprawnie i profesjonalnie. Obsługując klientów instytucjonalnych wypracowaliśmy sobie unikalne standardy znakowania przedmiotów i planowania przeprowadzki. Każde urządzenie, mebel czy przedmiot są specjalnie oznakowane tak by od razu trafiły we właściwe miejsce a skuteczne i solidne zabezpieczenia sprawiają, iż mienie Waszej firmy jest w pełni bezpieczne.

Sejfy, Stoły Optyczne, Fortepiany...

Jesteśmy ekspertami w transporcie przedmiotów ciężkich, nietypowych i niewymiarowych. Znamy się na tym doskonale.

Pełna Dyskrecja i Zaufanie

Zlecając nam przeprowadzkę swojej firmy macie Państwo gwarancję, iż informacje na temat Waszej działalności pozostaną poufne. Zdajemy sobie sprawę, że podczas przeprowadzki obdarzacie nas sporym zaufaniem powierzając wszystkie swoje rzeczy, które my przewieziemy, bardzo cenimy sobie to zaufanie i przykładamy ogromną wagę do tego by chronić interesy Państwa firmy.

Konsultacja i Wycena

Prosimy o telefon, a nasz przedstawiciel spotka się z Państwem i za darmo, bez żadnych zobowiązań oszacuje koszt Państwa przeprowadzki oraz doradzi najlepsze rozwiązania.

przeprowadzki firmowe Katowice przeprowadzki firmowe Katowice
przeprowadzki firmowe Katowice przeprowadzki firmowe Katowice